קטנועים ואופנועים מיד שנייה

כל אחד המעוניין בכלי תחבורה חסכוני ומהיר בוודאי חשב לא אחת על רכישת קטנוע, הקטנוע מאפשר לבעליו כושר ניידות גבוה שאינו תלוי בעומסי התנועה והפקקים הנגרמים בעקבותיהם.
רכישת קטנוע היא אינה דבר זול, ניתן לחלק את עלות הקטנוע לשתיים, עלות הביטוח ועלות הקטנוע עצמו.

עלות ביטוח גבוהה

עלות הביטוח לקטנוע היא גבוהה ביחס לעלות הביטוח של רכב, עלות הגבוהה פי שתיים ואפילו פי שלוש.

לצערם של נהגי קטנועים רבים ביטוח קטנוע היא דרישה רגולטורית שאינה מאפשרת להוזיל את המחיר בצורה משמעותית, הפרמטר היחיד איתו אנו יכולים לשחק הוא מחיר הקטנוע עצמו.

חדש או יד שנייה?

בבואנו לרכוש קטנוע עומדות בפנינו שתי אפשרויות, הראשונה היא רכישת אופנוע חדש והשנייה היא רכישת אופנוע מיד שנייה, כל אחת מהדרכים מביאה עמה יתרונות וחסרונות.
רכישת אופנוע מיד שנייה יכולה להיות העסקה הטובה ביותר שתבצעו בחייכם או הגרועה ביותר, התוצאה הסופית של העסקה תלויה רק בכם.

רכישת אופנוע מיד שנייה מחייב ביצוע מספר פעולות במטרה להבטיח את תקינות האופנוע, ראשית יש לבדוק את האופנוע מבחינה חיצונית, במבט חטוף ניתן לזהות האם האופנוע עבר תאונה או ספג חבלות קשות, במצב שבו הבדיקה הוויזואלית עברה בהצלחה מומלץ לקחת את האופנוע לבדיקה במכון בדיקות מוסמך, רבים סבורים שהידע שברשותם וניסיונם מאפשר להם לקבוע האם האופנוע תקין או לא אך למעשה בדיקה זו אינה מניבה אפילו עשירית מהמידע אותו מקבלים במכון בדיקה מוסמך. במידה והבדיקה אינה מראה על חריגות מיוחדות נותרת רק סוגיית המחיר.

קטנועים ואופנועים מיד שנייה

חברת טוטלוס מציעה לקהל רוכבי הקטנועים מבחר קטנועים ואופנועים מיד שנייה, הקטנועים אותם מציעה החברה שייכים למותגים המובילים בתחום הקטנועים והאופנועים, כל הקטנועים מטופלים ומתוחזקים בקפידה והם מוכנים לעלות על הכביש ישר אחרי ביצוע העסקה, השירות המקצועי, האיכותי והאדיב של חברת טוטלוס מבטיחה שתמצאו את כל מבוקשכם תחת קורת גג אחת ושתצאו שאתם רכובים על קטנוע משלכם.

מחפשים אגזוזים יד שניה?

עברו אל העמוד

אגזוזי YOSHIMORA

עברו אל העמוד

מחפשים אגזוזי אקרפוביץ?

עברו אל העמוד

מחפשים סירות אספנות?

עברו אל העמוד

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!